חתונה מיוחדת

חתונה מיוחדת ליד הים

רעיונות לחתונה מיוחדת

חתונה מיוחדת ליד הים:

אם דיבורים על חתונה בנאלית באולם אירועים מנמנמים אתכם, כנראה שאתם זוגות של בבקה, הזוגות שלנו נמשכים לחתונות מיוחדות, כאלו שהתאמצו בכדי להפיק אותן, אך זה לא נראה לעין, לאור האותנטיות, הטבעיות והזרימה שקיימת באירוע עצמו.

53

אם גם אתם מחפשים רעיון בר ביצוע עליו חלמתם, אך אתם לא יודעים איך עושים  את זה לבד, הצוות המוכשר של בבקה ייקח את המושכות לידיים ויתכנן עבורכם חתונה מיוחדת, כזו שהייתם נהנים להתארח בה, כזו שהייתם מייחלים לעצמכם.

c-blg-0132-800x533

חתונה מיוחדת ליד הים יכולה לבטא באופן מושלם את האהבה שלכם, בהשתקפות מושלמת למי הים הכחולים, שישקפו את האופי של כל אחד מכם בחתונה. מה זה אומר? דמיינו אתכם נכנסים לחתונה בה פזורים אלמנטים עם ערכים סנטימנטליים, כאלו שמוכרים לכם מהבית, מחיי היומיום. בהמשך, פינות מיוחדות שמזכירות לכם רגעים מסוימים בחיים שאתם אוהבים לזכור, כמו הטיול הגדול, התחביב האהוב עליכם, מדינה אליה אתם מתחברים וכן עוד מגוון תקופות של החיים המשתקפים אליכם ואל האורחים שלכם באמצעות פינות ישיבה, פינות יצירה, תמונות, תקליטים וחפצים.

94-full-rez-989_id78512248-1024x682

חתונה מיוחדת ליד הים תיצור אצלכם ואצל האורחים אווירה רגועה, כשהמוסיקה תתנגן יחד עם רחשי הגלים, כמו נעימה מרגיעה שנוצרת מהמובייל התלוי בביתכם. יחד עם קולו של הים, מראה שווה אלף מילים ורק מבט חטוף אחד מדי פעם יעביר לכם את כל הלחץ שבדרך כלל שרויים בו חתן וכלה. אין ספק כי חתונה בים זו חתונה מיוחדת, כזו שתשמח את כל המוזמנים ותגרום להם לציפייה גדולה, אז בכדי שתעמדו בציפיות הגבוהות, תכננו חתונה לא רגילה, אלא חתונה שתגרום לכולם להבין שאפשר להתחתן גם בשלווה, עם המוסיקה שאתם אוהבים, האוכל שהכי טעים לכם, עם הצבעים האהובים והאנשים הכי יקרים לכם, כמו חתונה מיוחדת ליד הים.

image1-1-640x428

אם זה מדבר אליכם, נשמח לדבר אתכם:)

לחצו כאן ליצירת קשר

One thought on “חתונה מיוחדת ליד הים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לחתונה מושלמת צרו איתנו קשר היום!

מלאו את הפרטים

ואנחנו נתקשר חזרה...מהר :-)
לשיחת יעוץ חינם עם מפיק מקצועי
!!!איזה כיף
נצור אתכם קשר בהקדם

סגור
לשיחת יעוץ חינם עם מפיק מקצועי
!!!איזה כיף
נצור אתכם קשר בהקדם

סגור