טל ונועה הכירו לפני שבע שנים בטעם העיר  . מאז הם יחד חיים במושב, מגדלים עשרות כלבים וחתולים. בשעות הפנאי טל מבשל ליקרים ונועה חולמת לבקר שוב בניו זילנד בביתו של ההוביט מהסרט שר הטבעות. החלום של נועה והתחביבים של טל התבשלו להם לחתונה מיוחדת במינה, שבה לקחנו את  אורחים למחוזות הדמיון ליער קסום . במהלך העבודה שלנו עם נועה וטל הכרנו  זוג חמוד במיוחד עם גישה חיובית לחיים, שמרבה לצחוק ולשמוח .

 כשהתחלנו במלאכת תפירת החתונה נועה סיפרה לנו על הטיול הקסום לביתו של ההוביט בניו זילנד, הראת לנו תמונת השראה שהעבירה את תמצית האירוע: חגיגת חורש קסומה אלגנטית ורומנטית. חשוב היה לנו שהמקום לא יהפוך לחיקוי של, או תפאורה של, אלא  יהיה אותנטי. כאילו הכפר הרומנטי מסרטי הפנטזיה הוא כאן. שהאורחים יגיעו לחוויה של מסיבת חתונה בכפר שהיין נשפך מהגביעים וכיכאות הלחם נערמים זה על זה. שהאוכל והמשקאות יתחברו למקום וכל פרט נוסף ישתלב מריהוט העץ, המוזיקה והתאורה.

כבר מההזמנה הכנסנו את האורחים לאווירה,  שילבנו עם נייר קראפט ובד פרחוני שעטף אותה והיית לתחילתו של מסע ליערות קסומים באווירה קסומה. נועה וטל כתבו שיר המתאר בקצרה את סיפור ההכרות והקשר בניהם, את הפרחים שנועה כל כך אוהבת המשכנו לשלב בפרטי העיצוב הגרפי הרבים באירוע משלטי ההכוונה, פתקיות ההושבה וחבקי המפיות. העיצוב שילב פרחים וקלילות חיננית. עשינו זאת על ידי בחירה של מספר בדים עם הדפסים בגדלים ובצפיפות שונה ובעזרת סריקת הבד שנועה בחרה להזמנה ושילובו כרקע בפרטי הפרינט.

המקום אותו בחרו טל ונועה הוא בית שני לנועה, מקום עבודת בשנים האחרונות. מקום פסטורלי עם נוף עוצר נשימה שמתחבר היטב לסיפור העלילה.

ההתכנסות של האורחים תוכננה ל - 16:00 ונערכה במתחם אמפי יפיפה אותו קישטנו כמו בחתונה כפרית מימי הביניים: את האורחים קיבל בכניסה שלט עץ רחב ידיים צבוע ירוק שבנינו בסדנה שלנו בסגנון הצורני של עולם הפנטזיה. ריהוט עץ טבעי ותכלת פוזרו וקושטו בעדינות עם כלי זכוכית גדול ובתוכה כרית ירק ואצטרובלים בתוכו הונחו על בדים עם הדפסי ורדים עמדת קבלת הפנים שילבה גזעי עץ עם חריצים לקיבוע פתקיות ההושבה ובדי יוטה ופרחים. את קבלת הפנים ערכנו תחת אוהל קיצי, כשעמודי העץ שלו לופפו בסרטי סאטן  ובדים מתנופפים נתלו ממנו.  עמדות האוכל  והבר נבנו מחביות עץ ומשטחי עץ וקושטו בשרשראות ירק וגבסניות שנתלו כשרשרות  על בדי תחרה. עמדות אלו מוקמו במרכז המתחם כמו באירוע בשוק בכפר שהעיקר הוא מוקדי השוק, וסביבם טיילו האורחים ניגשו לקחת משקה או לטעום מטעמים באותה אווירה. בין הדוכנים עמד דוכן מיוחד שהוקדש כולו לליקרים של טל, שלט מיוחד שעיצבנו עבורו הזמין את האורחים לטעום מהטעמים הרבים. המוזיקה שהנעימה את האורחים שילבה נעימות איריות ונעימות מסרטי פנטזיה והתחברה לעולם הקסום. החופה מוקמה גם היא במתחם האמפי למול נוף ירוק עוצר נשימה. והאורחים ישבו על ספסלי עץ ממש כמו שהיינו מצפים מחתונה בכפר . אל החופה ירדו נועה וטל מגרם מדרגות אבן בין העצים .

בסיום החופה עלו האורחים לעבר מדשאה ירוקה בין עצים. חיכו לאורחים שולחנות חורש בעזרת שילובים שונים של מפות ירוקות ותחרה , מפות כותנה לבנות ועליהם ראנרים פרחוניים.   ירק ועץ מיער סמוכים, אצטרובלים, ענפים, עלים ומחטי אורנים, כריות ירק , פיסות עץ,  חישוקי זרדים  הונחו על השולחנות ובעיצוב הועבר קו ברור של חורש טבעי . על המפיות הונחו חברי נייר מעוצבים בשלוש דוגמאות ומספר השולחן הוכן מפלחי עץ . את העיצוב השתדלנו להתמקד בעיקר בירק ולשלב כלים שונים ובקבוקים צבועים בשחור וזהב.

במעבר מהיום לערב נדלקו הגרילנדות, שהתחזקו עוד ועוד עם רדת הלילה.  מסמר הערב היה ללא ספק     מנורת זרדים ע-נ-ק-י-ת שנבנתה במיוחד למאורע ונתלתה במרכז המתחם תחת כיפת השמים.

חלקו השלישי של הערב הקסום של נועה וטל התחיל בהופעה אנרגטית ושמחה של להקה שהקפיצה את את האורחים והכניסה אותם לקראת מסיבה שהלכה והתגברה והתחזקה ככל שהערב התקדם. התאורה יצרה עולם מנצנץ שטוף אורות וקסם לאורך כל הריקודים שהפכה את המסיבה לקסומה עוד יותר. נועה וטל הקסימו את כל הצוות שלנו ובסופו של הערב הצטרפו לריקוד סוער לשמח חתן וכלה.

וטל שבשל ליטרים של ליקרים טעימים הפיץ בין החוגגים את טעמם המשכר ולא נשאר אחד שלא

זוגות מספרים עלינו...

Uri and Michal
"Our beautiful Babkes! Words cannot describe how much talent, love, soul and emotional intelligence you put into our special day. We were privileged to use the service of super- producers."
Galia and Eli
"They planned an AMAZING wedding for us! The most original and unique event you can ask for, but also very elegant and at the highest standard! The décor, the details and the hosting of our guests- everything was perfect!..."
Anonymous event coordinator that published a recommendation at the
"I was catered for a wedding that Bebke produced and designed… it took place in the yard of a Villa in an Israeli village - it was so lovely. It was clear that they knew their job well."
Yael and Oren
"The wedding décor was amazing. She completely understood my taste. Everybody couldn’t stop complimenting the wedding and saying how magical and beautiful it was. In conclusion, I warmly recommend her services!..."
Ortal and Daniel
", it was an amazing journey that came to an end at the great ceremony. After meeting with several wedding production companies I warmly recommend Bebke..."
Yael and Ron
"5. The wedding was amazing, just as we had hoped. A kind of warm Balkan celebration, mixed with a clean and minimalistic touch. Starting with the location and ending with the last of napkins - we loved everything, especially the finishings and little details that excited everyone..."

Lets create magic

Fill out your details

And we'll get back to you... fast :-)
Contact us