מה עושים ב-בבקה?

מה עושים ב-בבקה?

קצת עלינו

היי,

אנחנו ענבר וגב שעומדים מאחורי בבקה, חברה להפקת אירועים. 

הפאשן שלנו הוא ליצור את חוויית האירוח לאנשים שמשתוקקים להתרגש באמת, המעריכים דיוק של בראסרי בפריז בשעת צהריים עמוסה, נהנים מאיכות של מפת כותנה מגוהצת

שאוהבים את החופש האמיתי ונטול הגבולות של חדוות היצירה. 

בשביל אותם אנשים שרוצים אירוע שחוגג את ההוויה שלהם – אנחנו קמים בכל בוקר, מצוידים בתשוקה הבלתי נגמרת לחקור, להעיז, לומר על כל רעיון מטורף שעולה מהם ׳למה לא?׳. 

איך זה קורה? אנחנו לומדים להכיר אתכם ממש טוב, מזקקים את התמצית שלכם, מלקטים את החומרים הנכונים, משקשקים היטב ויוצרים עבורכם את הרגעים שכל כך חיכיתם להם.

Bebke
[beb-qu-e]

אנשים שעובדים קשה.
מחפשים משמעות.
יצירתיים בטירוף.
ומפיצים שמחה!

(שם החיבה של ענבר)

התהליך שלנו

האירוע הוא הגרנד-פינאלה, אבל אנחנו מאמינים שהדרך חשובה לא פחות. לאורך השנים בנינו תהליך שמאפשר לנו להכיר אתכם, לפצח את הרצונות שלכם (ולא פחות חשוב, את מה שאתם לא רוצים), להעביר אותם את הטרנספורמציה מרעיון אל האירוע המדויק. 

כך אנו עושים זאת:

01

02

03

04

05

06

07

08

הערכים שלנו

בין אם נדמה שברור לכם מה אתם רוצים ובין אם אתם מגיעים מבולבלים וחסרי כיוון, עם הגישה שהכל אפשרי, אנחנו נדאג לשאול אתכם את השאלות הנכונות. כאלו שממש יעזרו לכם להבין איזה אירוע זה עומד להיות. יחד נתכוונן, נבין את ה׳למה׳, נפצח קודים – כדי שנצליח לדמיין את האירוע שלכם.

במהלך המחקר המרתק והמאתגר אנו שואבים רעיונות מעולמות תוכן שונים. מתוך המחקר אנו בונים תוכנית אותנטית ומיוחדת לכם שמשלבת את כל הפרטים: מאכלים, תכנים, עיצוב, מוזיקה, מקום, שיוצרים אירוע שהוא אחד ויחיד, עם טביעת האצבע שלכם.

אירוע שהוא ראשון מסוגו מחייב הבנה מקצועית עמוקה, תשתית איתנה ששמה לב לאיכות ויורדת לפרטים הקטנים ביותר. אחרי 12 שנים של מציאת מקומות חדשים, יצירת תפריטים שמממשים ויז׳נים קולינריים ומיקסולוגיים, עיצוב מעורר השראה, איתור פס הקול הנכון ותזמון אירוע מדויק – הגענו לתמהיל שמצד אחד יהיה מרענן וחדשני ומצד שני מוקפד ואיכותי. כיוון שכל החלקים הורכבו נכון, בצורה מדויקת ומקצועית, אנו יוצרים אירועים שזורמים ומתנהלים פשוט טוב.

בחיים המלאים שלכם אין זמן להכניס משימות חדשות, בטח שלא להתעסק באינסוף החוזים וההחלטות שמגיעות עם תכנון אירוע. סימנו לעצמנו כמטרת-על ליצור עבורכם שקט, לחסוך לכם דאגות, ללוות אתכם מא׳-ת׳ ולעשות זאת באהבה גדולה, כשמבחינתנו אין דבר שתרצו שנטפל בו ותשמעו מאיתנו ׳אי אפשר׳.

בגלל שאנחנו כל כך מבינים אתכם, אוהבים את מה שאתם מביאים עמכם ונרגשים מכך שהאורחים יחוו את החוויה הזו – אנו יוצרים בעצמנו את התוכן הויזואלי והעיצובי באירוע. החוויה הויזואלית נוצרת עם צוות העיצוב שלנו בסטודיו, עוברת דרך לוח ההשראות שלכם, ממשיכה בליקוט פריטים מיוחדים ויצירה של אלמנטים חדשים שמתלכדים לכדי חגיגה.

חשוב לנו להיות שם עבורכם במאני-טיים. כדי שהכל יתוזמן ללא רבב ושתוכלו לארח בצורה שכל כך רציתם, אנחנו מנצחים על התזמורת המורכבת של האירוע ונמצאים שם איתכם; מדייקים את תפקידי הספקים, דואגים שהאורחים מתרווחים בכיסאות ואוחזים בקוקטייל מפנק, ומעל הכל – מלווים אתכם בכל רגע ומוודאים שאתם נהנים.

ראינו מספיק
בואו נדבר!
תראו לי עוד אירועים
Scan the code

לשיחת ווטסאפ עם מפיק מקצועי