עמית ואור

 • 01

  הכירו את הגיבורים

  שילוב בין פלפלית תוססת ומסעדן מארח, שביחד אוהבים את הקצביות העירונית ולהתנסות בטרנדים חדשים שצצים סביבם כל יום .

 • 02

  מוצאים את הקו

  כיאה לזוג שה"וייב" העירוני קרוב לליבו, ונהנה להתנסות בחוויות סביבו,
  אווירת מסיבה אורבנית צבעונית וקצבית, שמשלבת את החדשנות האורבנית , זאת היית החוויה שחיפשו לייצר. אירוע עם קהל במגוון גילאים וסגנון, שיבלה באירוע מסיבתי, צבעוני וגדול מהחיים שמתאים לכולם.

 • 03

  מביאים אותו לחיים

  צ’לסי מארקט בלונדון היה המקום שהתאים בול לשאוב ממנו השראה: עיצוב צבעוני ומיתוג שמח , אוכל רחוב יצירתי ומפתיע, שילוב של תכנים ויזואלים ומופעים, המון אקשן שתמיד תמצא בשוק אורבני תוסס, כזה שיתאים בדיוק לחוויה שאור ועמית חיפשו

זה מה שהם אמרו

ענבר וגב! גב וענבר! בבקה הפקות... לקח לנו הרבה זמן לכתוב לכם כי אנחנו חסרי מילים. אנחנו לא מצליחים למצוא את המילים שיהיו מספיקות בשביל לתאר את הדבר המופרע הזה שהרמתם. מזוג ששקל בכלל האם לעשות אירוע הפכנו לזוג שבא לו להחזיר את הזמן אחורה רק כדי לחוות את זה שוב! הכל. הכל הכל הכל, היה מדוייק. אתם פשוט גאונים ומוכשרים ועושים את מה שאתם עושים בצורה הטובה ביותר. החשיבה העמוקה לפרטי פרטים, בשילוב סבלנות אין סופית ומקצועיות אדירה הביאו ליצירה של אירוע מהסרטים. ענברי, תודה לך על שעות של חפירות, שהצלחת להכיל בגבורה את כל הגחמות, שהוצאת לפועל כל רעיון שהעלנו (והיו כמה לא פחות ממופרעים). וגב, בשקט בשקט מאחורי הקלעים, עם המון צניעות ונשמה, הפגזת ברמות. ידי הזהב שלך הפכו כל דבר למגה מושלם! אין. לנו. מילים. תודה!

צילום: נועם סלח

רוצים להתחתן בבקה-סטייל

ראינו מספיק
בואו נדבר!
סיקרנתם
ספרו עוד
Scan the code

לשיחת ווטסאפ עם מפיק מקצועי