לורן ודניאל

 • 01

  הכירו את הגיבורים

  לורן ודניאל הם שילוב מיוחד של מים ואש . לורן בחורה אנרגטית מלאת שמחת חיים ודניאל משרה רוגע וסבלנות אין קץ . שניהם הרפתקנים ומעיזים מה שיוצר חיבור והניגודים מחברים. השילוב מדהים הביא אלינו רוח רעננה , סקרנית שלא מפחדת ללכת בגדול ולהגשים חלומות , כל הדרך מדרום אפריקה לישראל.

 • 02

  הפיצוח

  ההשראה לאירוע הגיעה מתוך אתגר ומחשבה של איך ליצור חתונה שמתמקדת במי שהם: הרפתקנים מלאי שמחת חיים, הסרט The Greatest Showman נבחר כהשראה למסע של פנטזיה, דמיון, הרפתקנות ויצירתיות

 • 03

  יצירת החוויה

  קיבלנו מהזוג אור ירוק לייצר חתונה באווירת קרקס ויצאנו לדרך: חקרנו פרטי לבוש, ביקרנו בהפקות אופנה, חרשנו ירידים נושנים וכך הגענו למיצוי הניואנסים הקטנים שיוצרים את עולם הקרקס במאה ה-19, בניית עולם קרקסי מסתורי באמצעות מוזיקה, תאורה ערפילית , אוכל ותפאורה קירקסית , בגדי צוות, מיתוג מתאים ופעלולנים.

זה מה שהם אמרו

“סטודיו להפקת חתונות בלתי נשכחות. החתונות שאנו יוצרים נאמנות אך ורק לאורח החיים של בני, BEBKE we The pair ומשקפות אותו בצורה מושלמת. אנחנו לא נותנים לשום גורם אחר לבלבל אותנו, אנחנו לא נכנעים לטרנדים או אילוצים ולא מוותרים עד שהחתונה היא בדיוק כמו שהזוג רוצה שתהיה, בכל היבט. אנו מעניקים חופש נפשי ויצירתי"

צילום: מור אלנקווה

רוצים להתחתן בבקה-סטייל

ראינו מספיק
בואו נדבר!
סיקרנתם
ספרו עוד