נועה ואורי

 • 01

  הכירו את הגיבורים

  נועה ואורי זה אחד מהזוגות שלא פוגשים כל יום, אנשי קסם חולמים , אורי חוקר בטכניון ונועה פועלת לקהילה עסקים בקהילה, בשעות הפנאי הם פעילים בפסטיבל המידברן, שמשקף במהותו המון מהאופי הכה ייחודי שלהם, עולם של אגדות ודימיון.

 • 02

  וייב ראשון

  מחשבות רבות הושקעו בדרך אל החתונה. עולם קסום של הרפתקנות וילדות נפתחה בפנינו. בשיחות ארוכות לתוך הלילה, למדנו לכיראת עולמם המיוחד ולבסוף גם לפצח את היישום של הרעיון שיעמוד מאחורי האירוע: ביקור בעולם מלא בקסם קצת פיטר פן והילדים האבודים.

 • 03

  מביאים אותו לחיים

  הרעיון של מחנה הילדים האבודים ופיטר פן, הצליח להביא את רוחם הכה ייחודית של נועה ואורי. הרפתקנות של ילדות נצחית שיתבטא בפסטיבל יוצרים מתמשך, עם קריצה לעולם של אגדות ותמימות. בילויי מתנסה ומפתיע, שמשלב את האורחים בחוויה מעשית. חקרנו עולמות בהם נעשית יצירה יחד, כמו במחנה הצופים ופארקים לילדים, חיפשנו הפעלות מעניינות, סגנון עיצובי צבעוני שמשלב כלי עבודה ואביזרים שונים, מטרה ליצור חוויה כלל חושית שנשארת עם האורחים והזוג גם אחרי האירוע עצמו. שילוב של פעילויות וחוויות שלוקחים בהם חלק פעיל וכיפי עם הרבה דימיון . להשאר ילדים לנצח

זה מה ש הם אמרו

“סטודיו להפקת חתונות בלתי נשכחות. החתונות שאנו יוצרים נאמנות אך ורק לאורח החיים של בני, BEBKE we The pair ומשקפות אותו בצורה מושלמת. אנחנו לא נותנים לשום גורם אחר לבלבל אותנו, אנחנו לא נכנעים לטרנדים או אילוצים ולא מוותרים עד שהחתונה היא בדיוק כמו שהזוג רוצה שתהיה, בכל היבט. אנו מעניקים חופש נפשי ויצירתי"

צילום: פרי איזי, אורי שדה

רוצים להתחתן בבקה-סטייל

ראינו מספיק
בואו נדבר!
סיקרנתם
ספרו עוד