נועה ויואב

 • 01

  הכירו את הגיבורים

  נועה ויואב הם המפגש האולטימטיבי בין אורבניות למושב, כשהיא מגיעה מן העיר, והוא מהכפר. המיקס בין העולמות נוכח מאדבחייהם, כשהם מחוברים מצד אחד למהות המקומית של המושב, אך אוהבים מאד את תל אביב, הבילויים והמסעדות בה מצד שני. הם אוהבים ליהנות מהגוד לייף: נהנים מטיולי סקי ושיט, מסעדות ואוכל טוב, לצד חמימות משפחתית מלאת צחוק.

 • 02

  וייב ראשון

  הפגישות עם נועה ויואב היו כיפיות, מלאים בסיפורים על חוויות של טיולים ואהבה לאוכל טוב. דיברנו הרבה על החיים הדינאמיים והמעניינים בתל אביב, כשלא ידוע איפה הערב יתחיל ואיפה יסתיים. מתוך השיחות רקמנו אט אט את נוכחותו של הקסם האורבני התל אביבי שמלווה את חייהם לתוך החתונה, בשילוב מוטיב המושב שמלווה אותם לאורך כל הדרך.

 • 03

  מביאים אותו לחיים

  תל אביב הקיצבית והמגוונת ליוותה אותנו בחשיבה. רצינו להמחיש את אווירת השיטוט, המוזיאונים, המסעדנות, מלונות הבוטיק, הברים, האפשרות לטייל ברגל בין הרחובות ולהתחיל בצפון הבורגני ולסיים בלילה בדרום התעשייתי. כשהתחלנו לחקור את שטח הבית בו תיערך החתונה, גילינו דשא אלגנטי שמתחבר אל מטעים, ומשם, מעבר אל ג׳אנק יארד עם שלל פריטים. מכאן, הגיעה ההשראה לתמה של האירוע: התדרדרות בירידה. לעבור מחוויה לחוויה שמשתלבת עם מעבר מיום ללילה, המתחילה באלגנטיות שכולה פיין וממשיכה בהדרגה אל בילוי אורבני מחוספס.

זה מה ש הם אמרו

“סטודיו להפקת חתונות בלתי נשכחות. החתונות שאנו יוצרים נאמנות אך ורק לאורח החיים של בני, BEBKE we The pair ומשקפות אותו בצורה מושלמת. אנחנו לא נותנים לשום גורם אחר לבלבל אותנו, אנחנו לא נכנעים לטרנדים או אילוצים ולא מוותרים עד שהחתונה היא בדיוק כמו שהזוג רוצה שתהיה, בכל היבט. אנו מעניקים חופש נפשי ויצירתי"

צילום: פרי איזי

רוצים להתחתן בבקה-סטייל

ראינו מספיק
בואו נדבר!
סיקרנתם
ספרו עוד