נועה ויואב

 • 01

  הכירו את הגיבורים

  נועה ויואב הם מיקס בין העולמות עיר וכפר, אוהבים מאד את תל אביב, הבילויים והמסעדות בה ומצד שני אוהבים לחזור הביתה לנוח בצל הפקאנים. בגדול נהנים מטיולי סקי ושיט, מסעדות ואוכל טוב, לצד חמימות משפחתית מלאת צחוק.

 • 02

  וייב ראשון

  המפגשים עם נועה ויואב היו כיפיים, מלאים בסיפורים על חוויות של טיולים ואהבה לאוכל טוב. דיברנו הרבה על החיים הדינאמיים והמעניינים בתל אביב, כשלא ידוע איפה הערב יתחיל ואיפה יסתיים. מתוך השיחות רקמנו אט אט את נוכחותו של הקסם האורבני התל אביבי שמלווה את חייהם לתוך החתונה, בשילוב מוטיב המושב שמלווה אותם לאורך כל הדרך.

 • 03

  מביאים אותו לחיים

  תל אביב הקיצבית והמגוונת ליוותה אותנו בחשיבה. רצינו להמחיש את אווירת השיטוט, המוזיאונים, המסעדנות, מלונות הבוטיק, הברים, האפשרות לטייל ברגל בין הרחובות ולהתחיל בצפון הבורגני ולסיים בלילה בדרום התעשייתי.
  כשהתחלנו לחקור את שטח הבית בו תיערך החתונה, גילינו דשא אלגנטי שמתחבר אל מטעים, ומשם, מעבר אל ג׳אנק יארד עם שלל פריטים. מכאן, הגיעה ההשראה לתמה של האירוע: התדרדרות בירידה. לעבור מחוויה לחוויה שמשתלבת עם מעבר מיום ללילה, המתחילה באלגנטיות שכולה פיין וממשיכה בהדרגה אל בילוי אורבני מחוספס.

זה מה ש הם אמרו

"תקשיבו.. אנחנו לא מצליחים לרדת מההיי המטורף הזה.. מה שעשיתם זה פשוט בלתי ניתן להסברה.. הפידבקים שאנחנו מקבלים זה פשוט מטורף!! פשוט לקחתם חלום והפכתם אותו למציאות!!.. רוצים להגיד שלא האמנו.. אבל מהרגע שהכרנו אתכם הבנו שקורה משהו מיוחד.. פשוט קלטתם אותנו.. זאת יכולת מטורפת.. ופשוט זרמתם איתנו.. ויותר נכון פשוט זרמנו איתכם לתוך חוויה מטורפת . ענברוש עם הראש היצרתי הלא נורמאלי.. כל מילה שאנחנו זורקים .. בום רעיון.. אמנית מהרמות הכי גבוהות שיש.. פשוט שלמות. גב.. עם ידיי הקסם לוקח חלום והופך אותו למציאות.. דואג שהכל יתקתק כמו שעון ולוקח את הדמיון של ענבר והופך אותו למציאות.. אתם פשוט זוג שהוא דוגמא להרמוניה.. ואתם פשוט השראה.. ובגלל שאתם כאלה היה כל כך כיף לעבור את כל התהליך הזה איתכם.. ועם מתיה כפרה עליו😊.. וחן המדהימה שחיוך זה המצב הטבעי שלה שעשתה לנו שמח בלי סוף😁.. אני כאילו מנסה להפוך את זה גם להמלצה כללית עליכם.. אבל לא מסוגל לא להיות אישי.. כי כל מה שעברנו בשנה האחרונה היה כל כך אישי וחברי.. חיפשנו מפיקים... וזכינו בחברים. אתם פשוט נשמות טהורות והדבר הכי מדהים הוא לא יום החתונה עצמו.. הדבר הכי מדהים הוא התהליך המדהים שעברנו איתכם.. היה פשוט תענוג.. היה כיף .. ועשיתם הכל לפשוט ומדהים.. זורם... הכל פשוט זרם.. בכיף.. אתם מדהימים..את הקשר הזה לא סיימנו עכשיו כשנגמרה החתונה שלנו.. את הקשר הזה רק התחלנו.. אנחנו פשוט אוהבים אתכם.. תודה. פשוט תודה"

צילום: פרי איזי

רוצים להתחתן בבקה-סטייל

ראינו מספיק
בואו נדבר!
סיקרנתם
ספרו עוד
Scan the code

לשיחת ווטסאפ עם מפיק מקצועי