הפקת חתונה

יום אחד כל זה יהיה שלך

בבקה הופכים רעיונות למציאות

מעת לעת, אנחנו נדהמים מהשינוי החיובי שנעשה בזירת האירועים במהלך השנים האחרונות. אין לנו כוונה לקחת את הקרדיט לצוות של בבקה, אך אנחנו יודעים כי לפחות 20 אחוז מהעבודה שלנו “אשמה” בשינוי הזה. אנחנו לא מצפים כי כל זוג שיגיע אלינו יהיה פתוח לכל הרעיונות שנציע, אך אלו שכן, ללא ספק ייצאו מרווחים, באירוע יוצא דופן ובחוויה משמעותית שתלווה אותם כל החיים. מערוב הימים, חתונה הייתה בנויה מחתן, כלה, רב ועדים, אך עם הזמן כיאה לעם היהודי, הוסיפו לחגיגה משתה מרהיב, אורחים, מוסיקה והשמיים הם הגבול. בכדי להפיק חגיגה אין צורך בתבנית בנויה מראש, שברוב הזמן רק תעשה לכם חיים קלים, אך חתונה מיוחדת? ממש לא! כל מה שתצטרכו לעשות בפגישה איתנו, הוא לתת לנו להכיר אתכם, משם אנחנו ממשיכים הלאה בבניית קונספט תואם למי שאתם, כך שהחתונה שלכם לא תהיה זרה בעינכם ובעיני האורחים.

מירה+ושלומי+חתונה+בחוות+דרך+ארץ+לירון+אראל+צלם+-071

חלומות נועדו בכדי להתגשם

הפקה בשטח היא אומנם מגבלה, אך יחד עם זאת היא מתנה גדולה, שמאפשרת לנו ללכת הכי רחוק עם רעיונות גדולים, ללא תחימה בין הגבולות ואיסורים שונים שיש לצפות להם באירוע בתוך מתחם סגור כמו אולם. השטח יכול להיות כל מקום נדיר בו אתם רואים את עצמכם חוגגים בו את החיים, כך שזה יכול להיות מבנה נטוש באמצע העיר, שדה פתוח, מטע זיתים, יער, מדבר, הגינה בבית ההורים או אפילו בשדרות הרחוב בו גדלתם. לאחר שתבחרו את השטח הקסום ביותר עבורכם, הצוות של בבקה ידאג להשיג את כל האישורים ומאותו רגע, נתחיל להגות עבורכם חתונה בלתי נשכחת, כזו שלא יפסיקו לדבר עליה.

-2432

איך מתרגמים רעיונות?

הפקה בשטח נבנית בשלבים, אך לפני הכול אנחנו בונים רעיון שמוביל אותנו במהלך כל ההכנות. מאחר שקשה לתרגם רעיונות באופן מוחשי, אנחנו מציגים לזוג את ה”רעיון” על גבי סקיצה תלת ממדית, באמצעותה הם לא רק רואים חזון, אלא התגשמות. באמצעות עכבר המחשב ניתן להרחיק בין השולחנות, לעצב מחדש את קבלת הפנים, לבחור צבעים אחרים למפות השולחן או אפילו לפרחים בכניסה. הזוגות של בבקה מעבירים לנו את המושכות בעיניים עצומות, החלטה שבסופו של דבר מעניקה להם את החתונה אותה ציירו בדמיונם. זו חוויה נורא עוצמתית ליצור כל יום אירוע שונה מקודמו, להרגיש את דפיקות הלב של הזוגות ולהיות איתם בכל רגע קט, אפילו בזמן האירוע עצמו.

-635

חולמים להפוך את הרעיונות שלכם למציאות? צרו עמנו קשר ותבינו כמה זה קל!

One thought on “יום אחד כל זה יהיה שלך

  1. Pingback: וביום השביעי שבת וינשא - Bebke

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לחתונה מושלמת צרו איתנו קשר היום!

מלאו את הפרטים

ואנחנו נתקשר חזרה...מהר :-)
לשיחת יעוץ חינם עם מפיק מקצועי
!!!איזה כיף
נצור אתכם קשר בהקדם
סגור
לשיחת יעוץ חינם עם מפיק מקצועי
!!!איזה כיף
נצור אתכם קשר בהקדם
סגור