לין ומט

 • 01

  הכירו את הגיבורים

  קצת ישן, קצת מעושן עם הרבה חוש הומור. שלין ומאט מעצבים את עולמם סביב איכות בלי פשרות,גבוחרים בכפידה רק מה שטוב להם , לחיות את החיים איך שהם אוהבים ומאמינים שצריך להנות מהדברים הטובים שהחיים יודעים להציע.

 • 02

  וייב ראשון

  לין ומאט רצו לארח רק את הקרובים לליבם וליצור ערב של אירוח איכותי ומוקפד לקומץ אורחים נבחר: לחגוג חגיגה אינטימית, איכותית ביותר, רומנטית ועל-זמנית עם תרבות שמגיע מהעולם הקלאסי והארופאי , בלי גימיקים באיכות מאוד מוקפדת עד הפרטים הקטנים .

 • 03

  מביאים אותו לחיים

  הרגיש נכון לייצר מרחב מתקופה אחרת עם נוסטלגיה לעולם הרומנטי שאולי קצת נעלם. אירופה הקלאסית של סיגר וברנדי מסעדות רשמיות בניחוח צרפתי-רוסי אלגנטי,חדר עישון עתיק, מסעדה המגישה אוכל אירופאי קלאסי ומושחת, ואיסוף של אקססוריז ואביזרים תקופתיים, גופי תאורה וטאפטים בצבעי ירוק וזהב סטייק עסיסי עמדת וויסקי ושאבלי. להביע את הרומנטיקה הנושנה שיש בתוכם

זה מה ש הם אמרו

“סטודיו להפקת חתונות בלתי נשכחות. החתונות שאנו יוצרים נאמנות אך ורק לאורח החיים של בני, BEBKE we The pair ומשקפות אותו בצורה מושלמת. אנחנו לא נותנים לשום גורם אחר לבלבל אותנו, אנחנו לא נכנעים לטרנדים או אילוצים ולא מוותרים עד שהחתונה היא בדיוק כמו שהזוג רוצה שתהיה, בכל היבט. אנו מעניקים חופש נפשי ויצירתי"

צילום: מתן כץ

רוצים להתחתן בבקה-סטייל

ראינו מספיק
בואו נדבר!
סיקרנתם
ספרו עוד
Scan the code

לשיחת ווטסאפ עם מפיק מקצועי